Tags maken !

Overzicht Reageren

Sponsored by: Vacatures door Monsterboard

Top Low-Code Developer Gezocht!

Bedrijfsomschrijving Unieke Kansen, Uitstekende Arbeidsvoorwaarden & Inspirerend Team Wij zijn een toonaangevende, internationale organisatie die de toekomst van technologie vormgeeft door het creëren van innovatieve en baanbrekende oplossingen. Ons succes is gebaseerd op een hecht en gepassioneerd team van professionals die altijd streven naar het overtreffen van verwachtingen. Als jij deel wilt uitmaken van een dynamische, vooruitstrevende en inspirerende werkomgeving, dan is dit de perfecte kans voor jou! Functieomschrijving Als Low-Code Developer ben je een cruciaal onderdeel van ons team. Je werkt samen met collega's uit verschillende disciplines om geavanceerde applicaties te ontwikkelen en te optimaliseren met behulp van Low-code

Bekijk vacature »

Mohammed el-faquir

mohammed el-faquir

20/04/2011 23:16:58
Quote Anchor link
Hallo allemaal
ik ben bezig met het maken van een script hierbij kunnen admins tags toevoegen bij tracks etc. nu wil ik dat hij dus die tags uitleest wat doe ik niet goed ?
alvast Erg bedankt !

Code (php)
PHP script in nieuw venster Selecteer het PHP script
1
2
3
4
5
6
7
<?php

$query
= mysql_query("SELECT * FROM tags DESC");
$stukken = explode(",", $query)
or die(".mysql_error().");

?>
 
PHP hulp

PHP hulp

16/02/2025 14:21:54
 
Jelmer -

Jelmer -

20/04/2011 23:21:24
Quote Anchor link
Hier staat goed uitgelegd hoe je spul uit je database kan ophalen met PHP:
SQL beginnershandleiding: Selecteren van records
 
- Ariën  -
Beheerder

- Ariën -

20/04/2011 23:22:04
Quote Anchor link
- Je mist goede foutafhandeling
- Je moet nog fetchen, een query kan alleen maar true of false teruggeven.
 



Overzicht Reageren

 
 

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Deze cookies gebruiken wij voor functionaliteiten, analytische gegevens en marketing doeleinden. U vindt meer informatie in onze privacy statement.